Obiady

ZASADY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ I ODPŁATNOŚCI

ROK SZKOLNY 2023/2024

1. Dziecko może korzystać ze stołówki szkolnej po pisemnym zgłoszeniu przez

rodzica/prawnego opiekuna u intendenta ( Karta Zgłoszenia Dziecka na obiady).

2.W roku szkolnym 2023/24 chęć korzystania z obiadów należy zgłaszać pisemnie do dnia 06.09.2022 r.

3. Zapisy lub rezygnacja z obiadów następuje z dniem 1-go każdego dnia miesiąca po pisemnym  zgłoszeniu co najmniej z 1-tygodniowym wyprzedzeniem.

1. Stołówka szkolna czynna jest w godz. od 8.30 do 13.30 . Po tej godzinie posiłki nie są wydawane.
  2. Wpłaty na obiady za dany miesiąc należy dokonać do 15 – go dnia każdego miesiąca.
  3. Wpłat za obiady można dokonać u intendenta w ustalonych trzech dniach każdego miesiąca ( podane w osobnym ogłoszeniu ) .
  4. Od nieterminowych wpłat za wyżywienie naliczone są ustawowe odsetki.

Odliczenia opłat za wyżywienie będę realizowane w kolejnym miesiącu po uprzednim zgłoszeniu nieobecności dziecka powyżej 1 dnia . Zgłoszenie musi nastąpić co najmniej  1 dzień wcześniej telefonicznie ( tel.774193450 ), osobiście lub pisemnie do sekretariatu szkoły  lub u intendenta .

W przypadku kiedy rodzic nie zgłosi nieobecności dziecka na obiedzie , odpłatność za obiady nie będzie odliczona.