Jesienna zaduma

15 listopada 2012 roku w naszej szkole odbył  się wieczór poetycki pod hasłem „Jesienna zaduma”

Tym wieczorkiem pożegnaliśmy naszą trzecią porę roku; czasami złotą, mieniącą się barwami, czasami melancholijną, deszczową, pochmurną, zawsze jednak nastrojową i niezwykłą.

Jesień niejednokrotnie stawała się natchnieniem poetów, których wiersze usłyszeliśmy, a ich magię i czar poznaliśmy podczas trwania ciekawego wieczoru.

Swe interpretacje przedstawili uczniowie klas I – VI

Podczas imprezy zaprezentowane zostały również utwory patriotyczne o różnej tematyce i nastroju, odwołujące się do ważnych dla naszego narodu wydarzeń  historycznych.

Inspiracją stał się dzień 11 listopada – kolejna rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Przy dźwiękach muzyki, w blasku świec, otoczeni piękną i bogatą scenografią, przenieśliśmy się w świat jesiennej zadumy.