"Fascynujący Świat Nauki i Technologii" - Jesteśmy studentami Uniwersytetu Opolskiego

8 października 2014 roku w ramach projektu Fascynujacy Świat Naukii i Technologii odwiedziliśmy Uniwersytet Opolski. Tego dnia staliśmy się prawdziwymio studentami. Złożyliśmy przyrzeczenie, wzielismy udział w wykładzie inauguracyjnym z historii. Nastepnie jak prawdziwi studenci uczestniczyliśmy w licznych wykładach i ćwiczeniach, dzięki którym przekonaliśmy się, że świat nauki i technologii NAPRAWDĘ JEST FASCYNUJACY!

Najbardziej podobały nam się ćwiczenia z chemii podczas których przeprowadzaliśmy widowiskowe eksperymenty oraz wykłady "Fizyka jest wszedzie" i "Motoryzacja a środowisko". Podczas naszej studenckiej przygody przekonalismy się, że nauka moze być świetną zabawą. Zapraszamy do naszej galerii Uśmiech