WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU Z OKAZJI 100-LECIA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

W związku ze 100 rocznicą urodzin św. Jana Pawła II, które obchodziliśmy 18 maja, uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w dwóch konkursach.

Dzieci z klas I-IV wykonywały prace plastyczne pod tytułem „Laurka dla Ojca św.  Starsi uczniowie z klas V-VIII mieli za zadanie napisać „List  do św. Jana Pawła II”. Ze względu na panującą pandemię, wszyscy pracowali w domu, a swoje prace przesyłali do szkoły za pomocą poczty elektronicznej. Prace plastyczne,  które wpłynęły na konkurs były bardzo ciekawe, kolorowe i różnorodne a listy do Ojca św. bardzo przemyślane i pełne uczuć.

W związku z powyższym, organizatorzy konkursu postanowili nagrodzić wszystkie prace.

W wyniku obrad jury, szczególne wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Laurka dla Ojca św. otrzymują: Rozalia Kuryga, Mateusz Szul i Anna Ślusarz.

Natomiast na konkurs poetycki wpłynęły dwa listy: Judyty Kuzior i Filipa Stebnickiego.

Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymają pamiątkowe dyplomy i  nagrody książkowe po powrocie do szkoły.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursach.