Dzień Papieski

Już po raz kolejny 16 października obchodziliśmy w naszej szkole  Dzień Papieski. W tym roku odbywał się on pod hasłem Jan Paweł II- Papież Dialogu. Z tej okazji uczniowie klasy V wspólnie z katechetką przygotowali prezentację multimedialną „ Jan Paweł II- Papież Dialogu”. Apel rozpoczęliśmy piosenką „ Lolek”, po czym nastąpiło krótkie wprowadzenie dotyczące pielgrzymek Ojca Św.

Wszyscy z zainteresowaniem oglądali slajdy przedstawiające najważniejsze wydarzenia z życia bł. Jana Pawła II. Podczas tego spotkania  mieliśmy okazję uczcić kolejną rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową , przypomnieć sobie Osobę Papieża Polaka oraz jego nauczanie, które nam zostawił.
Apel zakończył się wspólnym śpiewem piosenki zespołu Arka Noego „Zabierzesz mnie”.