Bieg o Puchar Dyrektora Szkoły

Dnia 1 pażdziernika br odbył się bieg o Puchar Dyrektora Szkoły. Uczniowie startowali w czterech kategoriach: dziewczynki klas I-III, chłopcy klas I-III, dziewczynki klas IV-VI oraz chłopcy klas IV-VI. W kategorii dziewczynki klas młodszych pierwsze miejsce zajęła Jola Leśkiewicz, drugie miejsce Lila Tomaszewska   i tuż za nią na podium stanęła Weronika Opyd. Wśród chłopców klas młodszych najlepszy okazał się Maksymilian Drobina, jako drugi do mety dobiegł Eryk Szuster,    a trzecie miejsce przypadło dla Maćka Kiedrzyńskiego.W kategorii uczniów klas starszych pierwsze miejsce zajęła Amanda Silicka, drugie miejsce Patrycja Rudź          i trzecie Natalia Wieczorek. W kategorii chłopcy klas starszych najlepszy był Kamil Baj tuż za nim Wiktor Tomaszwski,a na trzecim miejscu Kacper Klimza.Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.