Spotkanie z policjantem

Dnia 18 września 2013r w ramach działań profilaktycznych naszym przedszkolu odbyło się spotkanie przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie z przedszkolakami oraz uczniami klas I-III.Celem spotkania było przypomnienie zasad zachowania się na drodze.Pan dzielnicowy omówił  zasady przechodzenia przez jezdnię,prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych oraz bezpiecznym zachowaniu się na przystankach w oczekiwaniu na autobus szkolny.Szczególną uwagę zwrócił na niebezpieczeństwa jakie mogą czychać na dzieci na drodze oraz o konieczności noszenia świateł odblaskowych.Uczniowie odpowiadali na pytania, wykazywały się wiedzą z zakresu zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.   W nagrodę za aktywny udział uczniowie otrzymali książeczki.