Turniej Tymbarku

Uczniowie  ZSP w Jastrzębiu zagrali w XVII edycji Turnieju           „ Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Europie. Ambasadorem Turnieju jest Arkadiusz Milik, który  grał w rozgrywkach Tymbarku jako chłopiec.

Dnia 22.11.2016r. rozegrał się Powiatowy Turniej w kat. U-12 chłopców,a dzień później kat. U-12 dziewcząt. Turniej chłopców cieszył się większą popularnością. Do namysłowskiej czwórki przybyło,  aż 8 drużyn następnego dnia były już tylko 4 drużyny. Po ciężkiej całodziennej walce nasi chłopcy zajęli IV miejsce,  dziewczęta wywalczyły  miejsce II, przegrywając tylko z SP 4.

Skład drużyny chłopców: Maciej Kiedrzyński, Michał Wojtowicz, Mateusz Bąk, Dawid Stańczak, Sebastian Bobrowski, Szymon Drobina, Kacper Bugajski, Oliwier Pietrzak.

Skład  drużyny dziewcząt: Liliana Tomaszewska, Julia Fraz, Katarzyna Szewczyk, Marta Jagiełła, Jolanta Leśkiewicz, Wiktoria Szymczyk, Julia Muller, Martyna Wiśniewska.

W nagrodę dziewczęta spędziły popołudnie na lodowisku w  Namysłowie.