Uroczysty apel

Dnia 14 listopada obyło się uroczyste podsumowanie konkursu" Marszałek Piłsudski widziany oczami dzieci".Organizatorami byli Burmistrz Namysłowa oraz Społeczny Komitet Budowy Pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Namysłowie. Celem konkursu była popularyzacja wśród uczniów wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim, promocja postaw patriotycznych oraz pogłębianie wiedzy w zakresie historii ojczystej. W konkursie wzięło udział dziewięciu uczniów z naszej szkoły. Na uroczystość przybyli do nas: pan Michał Szeliga i pan Andrzej Tomczyk, którzy złożyli gratulacje zwycięzcom i podziękowali za rozwijanie zainteresowań historycznych uczniów.Nagrody ufundowali: Burmistrz Namysłowa Julian Kruszyski oraz Europoseł Michał Ujazdowski.