Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 1 września 2016 roku o godzinie 9:15 przed budynkiem szkoły w Jastrzębiu  nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie przywitano wszystkich zaproszonych  gości: Zastępcę Burmistrza Namysłowa Artura Włodarczyka, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Joannę Leszczyńską, Radną Gminy Namysłów Danutę Łukasiak oraz licznie zgromadzonych rodziców.Na początek głos zabrał  Zastępca Burmistrza Artur Włodarczyk, który przedstawił nowego dyrektora szkoły pana mgr Włodzimierza Putowskiego.Później głos zabrał dyrektor, który przywitał licznie zgromadzonych uczniów nauczycieli, pracowników, rodziców oraz pierwszoklasistów.

To oni przekroczyli dzisiaj po raz pierwszy mury naszej szkoły, choć uczęszczali w ubiegłym roku do przedszkola, jednak od dziś czeka ich nowy obowiązek jakim jest nauka. Dyrektor wręczył wszystkim pierwszoklasistom upominki oraz życzył samych sukcesów w nauce. Firma Nestle Namysłów ufundowała worki z elementami odblaskowymi. Następnie głos zabrała Pani Łukasiak, która życzyła wszystkim samych sukcesów w rozpoczynającym się nowym roku. Uroczystość zakończyło złożenie życzeń z okazji nowego roku szkolnego. Później uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. W ten sposób rozpoczęto kolejny rok nauki w naszej szkole.