Dzień Ziemi

Jak co roku świętowaliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klasy czwartej przygotowali krótką inscenizację, w której oczami przybyszów z obcej planety oraz mieszkańców lasu, ukazali jak wielkim skarbem jest czysty las i jego zasoby, jak ważna jest ochrona przyrody w życiu codziennym.

Nasze eko- przesłanie wzmocniły i uatrakcyjniły pięknie śiewające członkinie koła wokalnego.

Z okazji Święta Ziemi członkowie drużyny konkursowej "Arbuziaki" przypomnielli wszystkim uczniom naszejj szkoły jak ważna dla życia na Ziemi, jak ważna dla życia człowieka jest czysta woda; przeprowadzając akcję "Woda źródłem życia - H2O - to jest to!", której głównym elementem była popularyzacja picia czystej wody  i "wodny" poczęstunek :)