"Elektrośmieciowy bal karnawałowy"

26 stycznia 2013 roku w godz. 15.00 – 18.00 w naszej szkole odbył się „Elektrośmieciowy bal karnawałowy” Konkursowa drużyna „Eco Flash” ogłosiła wcześniej ,że każdy kto chce wziąć udział w tym niepowtarzalnym, wyjątkowym balu kończącym zarówno pracę wszystkich uczniów w pierwszym półroczu  jak i pierwszy etap zmagań konkursowych , przyniesie jako bilet wstępu trzy zużyte baterie.

Zabawa była wspaniała, muzyka najlepsza, a przygotowany przez nasze mamy poczęstunek najsłodszy i najpyszniejszy na świecie. Teraz pozostało nam tylko maksymalnie skorzystać z dwutygodniowych ferii. Życzymy wszystkim ciekawych zajęć, mnóstwa śniegu  i szczęśliwego powrotu do szkoły z nowym zapasem sił i ogromem chęci do nauki.