Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania uczniowie stawili się dzisiaj na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2019/2020. Wychowawczyni Elżbieta Bąk oraz pan dyrektor Włodzimierz Putowski szczególnie ciepło powitali tegorocznych pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają wspaniałą przygodę edukacyjną.
Wiele nowych wyzwań czeka również naszych czwartoklasistów, którzy rozpoczęli nowy etap edukacyjny.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odebrali kolejne urządzenie do oczyszczania powietrza, które trafiło do nas dzięki akcji "Oskub sponsora".
Po zebraniu na sali uczniowie udali się wraz ze swoimi wychowawcami na spotkania informacyjne do klas.
Wszystkim uczniom życzymy, aby ten nowy rok szkolny był udany i pełen niezapomnianych chwil!