Bal karnawałowy

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W środę 31 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-VII. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną serpentynami  i balonami. Uczniowie  przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, rycerze i różne zwierzątka. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano najciekawsze przebrania. Każde dziecko otrzymało nagrodę, co sprawiło wiele radości. W przerwach zabawę umilał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii, nie obyło się też bez niespodzianek. W naszej placówce bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija u nich inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie.