Wręczenie nagród w konkursie " Pierwszy dzień w szkole? Więc opowiem ci o bezpieczeństwie"

Dnia 3 pażdziernika  w Publicznej Szkole Podstawowej w Popielowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Pierwszy dzień w szkole? Więc opowiem Ci o bezpieczeństwie”. Współorganizatorami przedsięwzięcia była opolska Policja, fundacja Pro-Lege oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Opolu. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-II szkół podstawowych województwa opolskiego. Miał na celu poszerzenie wiedzy najmłodszych na temat bezpieczeństwa w czasie zabaw na podwórku i w domu, w drodze do szkoły oraz w kontaktach z nieznajomymi. Prace laureatów zostały wykorzystane do tworzenia książeczki pt. ,,Pierwszaki”, która trafiła do opolskich szkół w ramach akcji profilaktycznej „Bezpieczna droga do szkoły”. Laureatką została uczennica naszej szkoły NIKOLA MAKSYMCZUK. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!