Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku o godzinie 9:00 przed budynkiem szkoły nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego.
            Dyrektor szkoły pan Włodzimierz Putowski powitał wszystkich zebranych rodziców, przedszkolaków, uczniów - w szczególności tych, którzy dzisiaj po raz pierwszy przybyli do naszej szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi życząc uczniom wiary we własne możliwości, a nauczycielom i rodzicom wytrwałości w walce o tożsamość i marzenia dzieci.
            Pan Dyrektor w swoim przemówieniu przedstawił podstawowe kierunki pracy szkoły, a także wspomniał o przeprowadzonych remontach w okresie wakacyjnym oraz zakupionych pomocach dydaktycznych. Podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do wyremontowania placówki. Następnie wychowawczyni klasy pierwszej przedstawiła wszystkich uczniów rozpoczynających w tym roku naukę w naszej szkole, a dyrektor wręczył wszystkim skromne upominki.
 Później uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. W ten sposób rozpoczęto kolejny rok nauki w naszej szkole.