Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 23 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. O godzinie 9:00 wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego przemówił pan dyrektor Włodzimierz Putowski, który przywitał wszystkich zgromadzonych uczniów, nauczycieli, rodziców oraz panią sołtys i radną Danutę Łukasiak. Zakończenie roku to również czas podsumowań i podziękowań. Dyrektor wraz z wychowawczyniami wręczyli  nagrody i dyplomy uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem. Rodzice tych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Następnie wręczono puchary najlepszym sportowcom. Na zakończenie przemówiła pani przewodnicząca Rady Rodziców oraz pani Sołtys, które życzyły wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.